Penzion Český Krumlov Hana Sladová

Ubytování v soukromí Český Krumlov : Penzion se nachází v nově zrekonstruovaném domě v centru historické části města v tiché uličce.

Penzion v Českém Krumlově ubytování :
Nekuřácký penzion poskytuje ubytovací služby po celý rok. Kapacita ubytování je 12 lůžek ve 4 dvoulůžkových pokojích a 1 třílůžkovém pokoji s možností přistýlky. Pokoje mají vlastní sociální zařízení s WC. Jsou vybaveny TV se satelitem. Přístup k internetu je v hale penzionu, kde se také podávají snídaně formou bufetu.

Penzion Hana Sladová popis :
Ubytování v soukromí je nabízeno v jednopodlažním památkově chráněném renesančním domě s podkrovím. Hlavní vchod z uličky vede do vstupní haly s recepcí, která je vybavena stoly se židlemi a slouží jako jídelna pro podávání snídaní nebo pro posezení ubytovaných. Je zde také počítač s internetovým připojením. Jeden z pokojů v patře je s výhledem na věž a zámek.

Český Krumlov penzion Hana Sladová :
Parkování je zajištěno na centrálním parkovišti vzdáleném 7 minut chůze za cca 140,- Kč / den. Příjezd do penzionu od 14.00 - 16.00 hodin. Odjezd do 10.00 hodin. Snídaně je v ceně ubytování, ostatní stravování vlastní. V blízkosti penzionu je několik výborných restaurací. Vzdálenost k vlaku 3 km, k autobusu 0,5 km. Personál hovoří také anglicky a německy.

Penzion Hana Sladová v Českém Krumlově okolí :
Jen 100 m je to k rušnější hlavní ulici Latrán se spoustou obchůdků a hospůdek. Ke krumlovskému zámku se dostanete za 10 minut chůze. Náměstí Českého Krumlova je od penzionu vzdáleno jen několik metrů. V okolí se nachází muzea, galerie, informační centrum. Městem protéká řeka Vltava, která lemuje ulici Parkán.

Penzion Český Krumlov Hana Sladová - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Český Krumlov Hana Sladová - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Český Krumlov Hana Sladová -  je k dispozici připojení na internetPenzion Český Krumlov Hana Sladová - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Český Krumlov Hana Sladová - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Český Krumlov Hana Sladová - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Český Krumlov Hana Sladová - Pokoje jsou vybaveny televizorem


ADRESA
Penzion Hana Sladová, Parkán 125
Český Krumlov 38101 Česká Republika
Pension-Cesky-Krumlov-Hana-Sladova@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 10 m/s
Penzion Hana Sladová ubytování Český Krumlov Aktuální počasí skoro zataženo

Doporučte tyto stránky: